ادعا شده است که این خمپاره انداز 82 میلی متری ساخت ایران بوده و حالا در اختیار ارتش اوکراین قرار گرفته است. ظاهرا این سلاح جزو مواردی بوده که ایران برای نیروهای حوثی در یمن ارسال می کرده و توسط آمریکایی ها ضبط شده است. به نظر می رسد آمریکا در حال ارسال برخی از این سلاح های ساخت ایران برای ارتش اوکراین است.

t.me/cataphract1/23049

انجمن زرتشتیان کالیفرنیا اعلام کرده به خاطر حضور احمد کریمی حکاک عضو نایاک، سالن این انجمن را به برگزار کنندگان نمایشگاه اجاره نخواهد داد. قرار بود این نمایشگاه، همین یکشنبه در شهر ارواین کالیفرنیا تکرار شود.

twitter.com/samrajabii/status/

عههههه!
به Tokodon قابلیت نمایش نوتیفا رو اضافه کردن بالاخره!

طرفه اینکه خیلی از اسهالاتیا از پزشکی قانونی مجوز دارن برای مصرف

نمایش رشته

اینترنشنال، با جوادی حصار، از خایه‌مالان رفسنجانی و اسهالات با ویدئو کنفرانس مصاحبه کرده بود...پشت سرش تو کادر قلقلی بوده!
از دیروز دارم یادش میافتم اینجوریم:
🤣🤣🤣

آیا گنوم ۴۲ دارید و از اینکه تم‌های Gtk 3 با Gtk 4 فرق دارن رنج میبرید؟
دیگه رنج نبرید، برید اینجا:

github.com/lassekongo83/adw-gt

انقلابیون پنجاه‌و‌هفتی یک عمر سخن ابوذر غفاری که «در شگفتم از کسی که در خانه‌اش نانی نمی‌یابد و با شمشیر آخته‌اش بر مردم نمی‌شورد» را بلغور می‌کردند تا شاه را بربیاندازند اما امروز منتظرند که «طبقه متوسط» رانتی برای‌شان معجزه کند و «جنبش گرسنگان و تهی‌دستان» را تحقیر می‌کنند.

facebook.com/behzad.mehrani/po

انویدیا درایور جی.پی.یوهای Ampere و Turing رو متن‌باز کرده...البته کودا مودا فعلا در دسترس نیست، همون‌جور که درایورهای متن‌باز ای.ام.دی هم برای OpenCL جواب نمیدن

youtu.be/P6fRJLN9VDw

یه بار معلم ورزشمون من رو کتک زد بابام اومد مدرسه یه کاری باهاش کردتا آخرعمر یادش نره! آخر سر هم گفت جز من کسی حق نداره دست رو بچه هام بلند کنه یدونه زد پس کله‌ام گفت گمشو بریم خونه!

twitter.com/mamadporii/status/

خب معلوم شد هومن حاجی‌عبداللهی پسرخالهٔ احسان محمدحسنی، بازجوی سپاه و رئیس مؤسسهٔ اوجه که فیلمای پروپاگاندا برای ج.ا میسازه

Athelstan تقویت شده

کروم او اس (دست کم Fyde OS، وقتی که کانتینر اندروید و کراستینی فعال شده باشه) از لحاظ رم خوردن فرقی با گنوم شل نداره...چطور میگن CrOS برای سیستمای ضعیف خوبه و بعد میگن گنوم سنگینه؟

به فرماندهی و عناصر ارتش سوریه،

حضور شما در منطقهٔ عاری از سلاح [در مرز سوریه و اسرائیل در جولان]، باعث نقض توافق آتش‌بس می‌شود.
هر گونه قانون‌شکنی در این زمینه با مشت آهنین پاسخ داده خواهد شد

به نظر شما این کاغذ رو اسرائیلیا پخش کردن تو اون منطقه برای تهدید نیروهای سوری، یا خود بشار داده به نیروهاش تا موقع بمباران توسط اسرائیل با مدفوعین حرم و حزب الله لبنان قاطی نشن و خامنه‌ای عمامهٔ دیوثیش رو بذاره بالاتر؟

آخه کس‌چونه، سام رجبی قهرمان جودو و جوجیتسوئه، براش شاخ‌بازی درمیاری؟
میتونست بزنه همونجا از اینکه هستی کیری‌ترت کنه

نمایش قدیمی‌تر
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون