facebook.com/idin.sayyar/posts

‏قصه نویسنده‌ای که می‌خواهد خودش را بکشد چون شنیده است که معمولا آثار نویسندگان بعد از مرگ دیده شده و قدر دیده است. پس خود را از بالای یک مجتمع تجاری پرت می‌کند اما روی سر یک رهگذر می‌افتد و او را هم می‌کشد. رهگذر که از قضا نویسنده بوده آثارش به تیراژ میلیونی می‌رسد.

نفت‌کش‌های ج.ا در کارائیب توقیف نخواهند شد

هر وقت این بازمانده‌های هولوکاست اومدن و قتل خاشقچی رو محکوم کردن اونوقت میشه بهشون اجازه داد که در مورد نازی‌ها نظر بدن.

twitter.com/Sashtyani/status/1

سرعت اجرای اپای اندرویدی رو Chrome OS قشنگ از اندروید x86 و بلیس بیشتره

کرموبله رو چرا زودتر کشف نکرده بودم؟

بابام نشسته پای مراسم شب قدر تلویزیون، یارو اخونده میگه من سکوت میکنم شما قرانها رو مقابل صورت قرار بدین و دعا کنین، الان هر دعایی بکنین مستجاب میشه.
بابام قران رو اورده جلو صورتش و میگه ایشالا خدا ریشه‌تون رو بکنه که مردم رو بدبخت کردین:))))

twitter.com/mprlred/status/126

تو را چه شده است ای ابوجهیزیه؟

جهیزیه دخترم تو ناوچه کنارک بود این اغتشاشگرا با موشک زدن.
اخه این درسته؟
این انسانیه؟

twitter.com/sh_pouryaa/status/

نخست‌وزیر جدید عراق شمشیر رو از رو برای ج.ا بسته...علاوه بر دادن دستور آزادی همهٔ زندانیانی که در تظاهرات‌های چند ماه اخیر عراق دستگیر شده بودن، عبدالوهاب الساعدی، از فرماندهان نیروی ضدتروریسم عراق رو به مقام سابقش برگردونده.
ساعدی با لابی حشد و حاج‌کتلت سلیمانی در زمان نخست‌وزیر قبلی از مقامش خلع شده بود

با توجه به حجم تحقیرها علیه خامنه‌ای به خاطر توییت صلح امام حسن، به زودی یه توییت یا سخنرانی دیگه خواهیم داشت در راستای زارت و گوزهای انقلابی و تهدید

نایاکی‌هایی مث نگار مرتضوی عقیده دارن که توییتای مخالفین همه‌ش کار بات‌هاییه که از تیرانا (پایتخت آلبانی که مجاهدین خلق اونجا ساکنن) کنترل میشن.
ولی ظاهرا خود این جماعت بات دسته دو از چین خریدن
=========================
خودش ۱۶۵هزار فالوئرداره، توئیتش توسط ۲۸ نفر ریت شده که سه تاشون بین ۸۰هزار تا ۱۵۰هزار فالوئر دارن (تریتا پارسی، کسری ناجی و بهمن کلباسی) با این همه بعد از ۹ ساعت کلا ۱۲۲ تا لایک گرفته

twitter.com/SamadAgha5791/stat

احمد زیدآبادی:

دو ماه پیش که یک کلیپ رقص از او منتشر شد، در باره‌اش تیتر زدند: "حرکات ناموزون کرونایی امین زندگانی روی ته‌ماندۀ آبرویش" و نوشتند: "خمیرۀ اندیشه‌های اغلب سلبریتی‌ها آغشته به بلاهتی مخرب‌تر از کروناست"!
حالا که در گفتگو با یکی از شبکه‌های صداوسیما از گروه‌های جهادی مستقر در بهشت زهرا تعریف و تمجید کرده است، "اظهارات جالب" او در بارۀ "جهادگران" را تا توانسته‌اند با ذوق و شوق پوشش داده‌اند!
من نمی‌دانم این چه "اصولگرایی" است که تمام اصولش به این است که کسی از آنها تمجید کند یا نکند

وقتی کارتونیست روزنامهٔ کیهان گیر یکی کله‌خرتر از خودش میافته

‎این اقای تدروس رییس سازمان بهداشت جهانی که بزرگترین پندمیک تاریخ بشر که دنیا را به لجن کشید زیر نظرشون اتفاق افتاد، هم از لحاظ مدیریت و تدبیر و هم از لحاظ شفافیت جایشان در کابینه آقای حسن روحانی واقعاً خالی است

twitter.com/tanasoli/status/12

سگ gboard میارزه به کیبرد iOS

شبیه‌ترین چیز در انگلیسی به کانسپت جهیزیه، همانا Dowry میباشد

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون