یه صحبتایی سال ۹۵ تو یکی از مراکز پژوهشی تاریخی داشتم.
دو سال بعد یادشون اومد پیاده کنند. کلمه «کانسپت» - ظاهرا - بد ضبط شده بود و بنده خدایی که پیاده می‌کرد شنیده بود «کانکت»
وقتی تو اصلاحیه گفتم این رو با «کانسپت» جایگزین کنید، گفتند حق نداریم تو متن سخنرانی دست ببریم!!

twitter.com/alirezamajidi66/st

twitter.com/Mjr768/status/1163

کاش مدیرای خودروسازی رو بازداشت میکنن تو یه ماشین زندانیشون کنن.زمستون ببرنش تو یه جاخیلی سرد.بگه بخاری بزنید,بگن بخاری نداره تحریمیم هنوز نیومده.بگه پس پتو بدید.بگن پتو آپشن حساب میشه نمیدیم باید اول میگفتی.بگه حداقل یه کاپشن بهم بدین بگن یه کاپشن بود تا سایتو باز کردیم خریدن.

بالاخره یه روز مهاجرت می‌کنم و میرم یه کشور عربی تا مجبور نباشم برای دو تا نون توی صف چندتایی وایسم، برم تو صف تثنیه.

twitter.com/Gavrch/status/1162

جمهوری اسلامی اعلام آمادگی کرد تا به کشور دوست و برادر، نیکاراگوئه، دارو صادر کنه.
مرگ بر ترامپ که با تحریم دارو کرده که داروهای ما برن آمریکای لاتین، ارز دارو در وزارت بهداشت هاپولی بشه و دختر وزیر سابق احتکار دارو کنه.
همانا مرگ بر ترامپ

برنی سندرز هر روز داره نشانه‌های دمانس رو بیشتر و بیشتر از خودش بروز میده...مرتیکه گفته انتخاب بشم پشت پردهٔ بشقاب پرنده‌ها رو فاش میکنم!
پایگاه رأی ترامپ رو هدف گرفته به خیال خودش...

twitter.com/Fuck2realla/status

با تلاش مسئولان از عروسک دارا و سارا جایگزینِ عروسک باربی، به عروسک شهید گمنام جیبی رسیدیم
احسنت بر پدرانتان ج.ا

من عادت ندارم به همه چی و همه کس شک کنم، ولی به شدت حس میکنم این یارو مازیار ابراهیمی جیره‌خور سازمان اطلاعات سپاهه که علم شده برای انتقام‌گیری از وزارت اطلاعات سر ماجرای محیط زیستی‌ها...البته معنیش هم این نیست که کون وزارت اطلاعات گهی نیست سر ماجرای ترور دانشمندای هسته‌ای.
بهتره امثال ایرج مصداقی بیشتر معرفی بشن به مردم که پنج سال پیش از این شامورتی‌بازی پرده‌برداری کرده بود.

اولا که «ج.ا خزر رو تقدیم روسا کرد» همون قدر احمقانه‌س که بگیم «شاه بحرین رو داد رفت».
خزر رو نمیشد کاریش کرد؛ کسی سهم پنجاه درصد نمیداد به ایران، همون جور که بحرین در خر-تو-خر پسا-کریمخانی از ایران جدا شده بود و دیگه برنمیگشت.
دوم اینکه به ملت روس نامه نوشتی؟ ملتی که با توسعه‌طلبیای نظامی الیگارشای حاکم بهش باد به غبغب میندازه و تخدیر میشه و رأی ۷۶ درصدی میده بهشون؟ حتی اگر به ملت آمریکا هم نامه مینوشتی هیچ خری نیگاش نمیکرد، چه برسه به روسا

twitter.com/tanasoli/status/11

اگر ساکن ایران هستید و پدرتان دلال هواپیما برای نظام است، برادرتان دزد است، خودتان هنوز در ایران حق‌التالیف دریافت میکنید یا شوهرتان در ایران «بیزینس» دارد به شما تبریک میگویم، شرایط استخدام در بی‌بی‌سی را دارا هستید

واعظی گفته اینکه تماس مکرون با روحانی ۱۰۰ دقیق طول کشیده، نشون میده ج.ا در جهان منطق داره.
این بیشتر نشون‌دهندۀ زبون‌نفهمیه

twitter.com/ebializade/status/

مهاجرت به گیلان به حدی رسیده که منطقه‌ای در اختیار غیربومی‌ها درآمده.نمونه‌اش منطقه‌ای است که 30خانوار از اهواز آمده‌اند و انتخابات دهیاری و شورایاری را هم برگزار کرده و پیشنهاد تغییر نام روستا را داده‌اند.در تالش هم اصفهانی‌ها چنین وضعیتی دارند./روزنامه ایران

سپاه ویدئویی منتشر کرده که اثبات کنه در هنگام توقیف کشتی اتنا بالک اچ ام اس مونتروز این کشتی رو همراهی می کرده.
در آخر ویدئو خود کاربر سپاه میگه من دارم به کشتی بریتیش هریتج (که یک هفته پیش با دخالت مونتروز نجات پیدا کرده بود) رو می گیرم

twitter.com/Azematt/status/115

@mahb
خیارم بی‌مزه‌س ولی خوشمزه‌س

حشد شعبی عراق حملهٔ اسرائیل به پادگان اشرف (که الان در اختیار سپاه قدسه) رو تکذیب کرده و گفته داشتیم تجهیزات جنگی باقی مونده تو پادگان رو منهدم میکردیم...خیلی هم خوب؛ فقط یه اشکالی تو این حرفشون هست.
چرا وسط سوله‌ها منفجر کردن این تجهیزاتو؟ اگر کلا وقوع انفجار رو تکذیب میکردن بهتر نبود؟

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون