از محصولات افسران نرم...جالبه که توس طهماسبی تو تهران زندگی میکنه.
حالا دلیلش چیه که دستگیرش نمیکنن، با اینکه علنا سرنگونی‌طلبه یا اینکه هنوز تو روزنامه‌ها مقالاتش چاپ میشه؟
همون دلیلی که صادق زیباکلام رو دستگیر نمیکنن؛ در ج.ا تا وقتی شائبه کار گروهی برای نیروهای امنیتی پیش نیاد، کاری به کارت ندارن.

از بدبختی‌های ما...نکته اینجاست که قرونی از این ارزهای مجازی استخراج شده خرج مردم ایران نمیشه. و چه کلاه‌برداری‌ها و اختلاساتی هم خود این بسیجی‌های اقتصادی بکنن. بابک زنجانی بعدی، طرف حسابش وزارت نفت نخواهد بود، بلکه وزارت ارتباطات میشه شاکیش

t.me/Economics_and_Finance/757

هم‌کلاسیا وقتی میشنون که پی.دی.اف کتاب درسی رو داری

در مورد امثال من که کتاب الکترونیکی رو به کاغذی ترجیح میدن شاید صدق کنه، ولی بیشتر کسایی که دیدم کلا با کتاب الکترونیکی راحت نبودن. یه عده تا ورق رو لمس نکنن کتاب بهشون نمیچسبه

آپولوژیست‌های رژیم دائما میگویند خرابکاری‌های اخیر ج.ا برای آن نفعی ندارد، در نتیجه کار رژیم نیست.
گویی نحوه تفکر ج.ا در ماجرای هسته‌ای بر کسی پوشیده است!
این همان آتش‌فشان جنون است که این‌بار اگر اجازه دهیم نه «عقل سلیم» که دیگر خود ما را هم دفن می‌کند.

twitter.com/e_k_azad/status/11

و اگر خبر تکذیب نشه، میشه گفت* خودکشی احمقانه‌ای بوده...مگه چقدر آدم مهمی بوده که پشت‌پرده‌ش مهم باشه واسه مردم؟ کدومتون چیزی از این افشاگریا شنیده بودید این چند وقته؟

*به خاطر این گفتم «میشه گفت» چون احتمالش هست نیروهای امنیتی قصد داشتن ازش سواری بگیرن و برای اینکه سواری نده، تصمیم گرفته خودشو راحت کنه.

عبدالرضا داوری (از هم‌تیمی‌های محمود) خودکشی کرد.
همین چند وقت پیش داشت میگفت نجفی چرا کارو برون‌سپاری نکرده و خودش دست به قتل زده...امروز ظاهرا به خاطر افشاگریای زن سابقش خودشو کشته.
البته شایدم خودکشی شده

ایرانی رانی میشاشه...هر گهی بخوره، چون ۲۵۰۰ سال تمدن داره هیچ کس نباید به اسبش بگه یابو

در راستای توت قبلی، وقتی میبینی قبلی نگرفت، باز زر میزنی!
از این تکذیبیه‌ها و تأییده‌ها تو این دست حوادث زیاد منتشر میشه

وقتی اسهال‌طلبا خرج زندگیتو تو سوئد میدن که هر مزخرفی رو بدون داشتن سواد بگی برای ماله‌کشی رو گه‌کاریای ج.ا

@arh@mastodon.social
همچین چیزی خیلی بعیده. اگر اقبال افکار عمومی به ترامپ کم بشه، مسلما جرئت نمیکنه جنگ رو شروع کنه، چون باید پیه تظاهرات و نافرمانی مدنی رو به تنشون بمالن. با ج.ا طرف نیستیم که هر کاری عشقش بکنه میکنه، دربارۀ دموکرات‌ترین کشور دنیا داریم حرف میزنیم.
ترامپ هم خودش دنبال جنگ و لشکرکشی نیست...تزش اینه هر جنگی در خاورمیانه شروع بشه، عربا باید خرجشو بدن

@arh@mastodon.social
خر؟ این همه رو یه دور برده لب چشمه تشنه برگردونده

@arh@mastodon.social
تا پیش از نوامبر ۲۰۲۰ مطلقا هیچ جنگی (و نه هیچ مذاکره‌ای) پا نخواهد گرفت؛ این خط، اینم نشون!...ترامپ هرگز پایگاه رأی انزواگراشو قربانی نمیکنه که جنگ راه بندازه و انتخاباتو ببازه.
ج.ا هم حواسش هست در حدی حمله کنه که دم به تله نده و در عین حال هم طرف مقابل هم نتونه پاسخ بده. یعنی با گروهای نیابتیش حمله میکنه و با توجه به اینکه طرف مقابل گروه نیابتی نداره (تو سوریه تا همین چند سال پیش داشتن، شیخ زاید الاغ رید توشون)، به هیچ طریقی نمیتونه پاسخ بده

@masoud
اینترنت اینا فیلتر نیست...فیلترشکن هم استفاده نمیکنن.

در خاطرات سال ۶۴ هاشمی جایی گفته بود در گیشا برای پاسداران مجتمع سازی خواهیم کرد تا بروند و جو محل را عوض کنند.
از این جماعت بعید نیست که با وارد کردن بازنشستگان نهادهای خاص به اپلیکیشنها و بعد کرایه نگرفتن و سوار نکردنها و بعد رپورتاژ تمام قد دنبال پروژه نرم فشار روی زنان باشند.

twitter.com/melliiun/status/11

@masoud @Alrz@mastodon.social
باگ زیاد داره. کم‌باگ‌ترین جایگزین برای یوتیوب که آزاد هم هست، سایت Invidio.us هستش که به شکل PWA هم میشه به هوم اسکرین گوشی اضافه کردش. ولی یه اشکال بد داره که هیچ ازش خوشم نیومد. وقتی میخوای لاگین کنی، هر چند که ازت میخواد لاگین دو مرحله‌ای گوگل رو فعال کنی، ولی یوزرنیم و پسورد رو تو همون صفحهٔ خود سایت باید بزنی. OAuth رو ترجیح میدادم، هر چند که ممکنه یه عده بگن دوره‌ش گذشته و روشای امن‌تری هست. گوگل ازش پشتیبانی میکنه، ولی دربارهٔ یوتیوب مطمئن نیستم.

ولی شما گوش ندید...بد و بدتر فقط برای وقتیه که باید به اسهالات رأی بدید. در حالات دیگه اونی که به خاطر بی‌احتیاطی با ماشین زده کسی رو کشته با قاتل زنجیره‌ای برابره

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون