نمایش

از این به بعد هر وقت خوندید که چپ‌گرایان زدن به صحرای سانتیاگو و نوحهٔ دو دست شکستهٔ ابالفضل الخارا رو کوک کردن، بدونید قضیه چی بوده...یحتمل دولت سوسیالیست در فراهم کردن دستمال مستراح مونده بود.

پیشاپیش لازم به ذکره تا همین چند ماه پیش، آمریکا بزرگترین واردکنندهٔ نفت ونزوئلا بوده و بحران اقتصادی ونزوئلا، چندین سال پیش، زمانی که هیچ تحریمی در کار نبود آغاز شده

تقریبا صد درصد مطمئنم که این حرکتی که علیه مادورو شکل گرفته، سرکوب میشه، دوباره تعدادی از ارتشی‌ها دستگیر یا کشته میشن، مردم هم خسته میشن میرن خونه‌هاشون.
آمریکا هم یکی دو سال بعد دوباره مادورو رو به عنوان رئیس جمهور به رسمیت میشناسه و دوباره سعی میکنه روابط دیپلماتیک برقرار کنه.
تا از مردم ونزوئلا پشتیبانی هوایی نشه، این قیام به موفقیت نخواهد رسید.
باید ارتش مادورو زمین‌گیر بشه تو همون پادگانا. با انقلاب رنگی نمیشه دیکتاتور آمریکاستیز رو نابود کرد. ترس از شرایط مشابه لیبی هم اینجا موضوعیت نداره

فکر میکنم برای اولین بار در تاریخ باشه که Amon Amarth تو آهنگش از گیتار آکوستیک استفاده کرده باشه.
شاید قبلا هم استفاده کرده، ولی اصلا یادم نمیاد...

ظریف گفته تیم «ب » (جان بولتن، بنیامین نتانیاهو، بن سلمان و بن زاید) در صدد کشاندن آمریکا به جنگ با ایران هستند، البته یادش رفته بگه که تیم «خ» (خمینی، خامنه‌ای، خاتمی) قبلاً زحمت نابودی ایران رو کشیدن!

twitter.com/Schahrzad_b/status

twitter.com/1mahraz/status/112

یه میرزاشلم‌خانی هم توییت کرده “نظر من رو بخواید بایدن شانسی نداره” ... آخه چرا یکی باید نظر تورو بخواد؟

twitter.com/anti_leftist/statu

اگه موضوع برنامه ربودن کودکان در تایلند و فروختن اعضای بدنشون باشه، بی‌بی‌سی یه مهمان هم دعوت می‌کنه که موافق ربودن کودکان و فروختن اعضای بدنشون باشه، تا رسانه بی‌طرف باشه.

میدونید این قضیهٔ «ما نتونستیم مدرکی که نشون‌دهندهٔ تبانی ترامپ و روسیه باشه پیدا کنیم، ولی هم‌زمان نمیتونیم تبرئه‌ش کنیم» منو یاد چی میندازه؟
اون فیلم شکنجهٔ نیروهای اطلاعاتی سابق که درز کرد بیرون؛ یه جاش اون یارو اصفهانیه رو میزدن که ثابت کن فلان کارو نکردی. یارو هم میگفت باید برعکس باشه.
این مرتیکه مالر در محضر قاضی صلواتی تلمذ کرده یحتمل. دموکراتای قرمپف روز به روز دارن بیشتر شبیه جمهوری اسلامی میشن.
فقط دو سال مذاکره کردید یابوها!
انقدر تأثیر گذاشتن روتون؟ یا میخواید تا ته سینه‌خیز برید؟

جنبش بنفش یا همان تدبیر و امید با وعده هزار تومانی کردن دلار و از میان برداشتن تمام تحریم‌ها شروع کرد و امروز به جایی رسیده‌است که بوقچی‌هایش می گویند ملخ بخورید. آیا مردم درسی را که باید گرفته‌اند؟

facebook.com/story.php?story_f

حسن نصرالله از شیعیان لبنان خواسته کلیه‌شونو بفروشن پولشو بدن به حزب الله. یه دونه چپول/اسلامیست آمریکاستیز هم اینجا تو مستدان داریم، گفتم خبر بدم بهش از قافله جا نمونه.
بالاخره هزینهٔ ایدئولوژیتونو باید بدید دیگه...

twitter.com/Evi1356/status/111

شمایادتان نمی آیدروزگاری درایران نرخ هابقدری ثبات داشت که اقلام باقیمت هاشان نامگذاری می شدند،مثلابه کاغذهای خط داربزرگ کاغذدهشاهی ویابه آدامس خروس نشان هم آدامس دهشاهی میگفتند کلوچه لاهیجان کلوچه پنج زاری نامیده میشدحتی روحانیون معززهم بانرخ واقعی خودآخوند(دوزاری)شناخته میشدند.

twitter.com/Z0RVAAN/status/111

ایسنا گفته دختر ترامپ ریاست بانک جهانی رو رد کرده، چون دوس داره در حوزه‌ی زنان فعالیت کنه. بعد آخرش گفته این در حالیه که ترامپ ضد زنه، چون با سقط جنین مخالفه. ببینید اینا برای کوبیدن ترامپ، شریعت رو هم به باد میدن😂

احمد زیدآبادی:

محمد جواد ظریف در پیامی توئیتری نوشته است: "برای شرکای اروپایی خواندن سندی که....."
این ظریف هم بعضاً با چنان لحنی از "شرکاء" یا "دوستان" اروپایی حرف می‌زند که اگر کسی با مواضع اعضای اتحادیه اروپا در برابر جمهوری اسلامی آشنا نباشد؛ گمان می‌برد که مقام‌های دو طرف، رفیق گرمابه و گلستان یکدیگرند!
سکوت کامل کشورهای اروپایی در مورد گنجاندن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی دولت آمریکا، خود گواه روشنی از میزان شراکت و دوستی مورد نظر آقای ظریف است!

مخالفین حضور حشد شعبى نژادپرستند؛طرفداران فشار بر ج.ا فاشیست و سنگدلند و براندازان هم فحاش و وحشی
ولی کسانی که از اعدام همجنسگرا،شلاق زدن دختر و پسر عقد نکرده،و دار زدن منتقد داستان یونس و نهنگ دفاع میکنند، مردم مظلومی اند که صرفا کمی "تفاوتهای فرهنگی" دارند
دنیا از دید یک چپ

twitter.com/Jarecccc/status/11

عزیزانی که از هر انتقادی بوی خون استشمام می‌کردند، آیا از ورود حشد شعبی بوی گل سوسن و یاسمن استشمام می‌کنند؟

twitter.com/Group_ILSG/status/

خاطرات رفسنجانی - ۲۴ فروردین ۷۲

آقایان [ابوالقاسم] خزعلى، [احمد] جنتى، [حسين] راستى[كاشاني]، [محي‌الدين] انوارى و [محمدعلي] موحدى كرمانى آمدند. براى فعال كردن كميسيون تحقيق [مجلس خبرگان] اصل 11 قانون اساسى، براى كنترل حوزه رهبرى مشورت كردند. نظراتم را دادم. قرار شد اول با خود رهبرى صحبت كنند. نگرانند كه باعث رنجش رهبرى شود و از طرف ديگر احساس وظيفه مى‌كنند؛ ضمن اينكه اشكالاتى هم در بخش‌هاى تحت حوزه رهبرى مثل بنياد مستضعفان و دادگاه ويژه روحانيت و... ديده‌اند.

یه عده تشکیک کرده بودن به حرف نسرین ستوده که از کجا معلوم اسم دختر خیابان انقلاب ویدا موحد باشه و بعد نتیجه گرفته بودن که نسرین ستوده وابسته‌س به ج.ا!
الان ایرنا این خبرو کار کرده:

irna.ir/fa/News/83277052

امثال نسرین ستوده و مسیح علینژاد وابسته به ج.ا نیستن. اونی وابسته‌س که به جای فحش به خامنه‌ای، صب تا شب داره به چهره‌های اپوزیسیون فحش میده

در حالی که دستگاه پروپاگاندای ج.ا به شدت داره تبلیغات میکنه رو ورود ادوات حشد الشعبی عراق برای کمک به سیل‌زده‌ها، حشد الشعبی علنا در سایت رسمیش زده که این تجهیزات برای پیشگیری از ورود سیل به شهر عمارۀ عراق اومدن به خاک ایران

tinyurl.com/yyx4yl6g

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون