معلمان ایران برای دومین روز در کلاس‌های درس حاضر نشدند
web.archive.org/save/http://ww
نه تنها عنوان این خبر القا می‌کند که *همهٔ معلمان ایران* دو روز است که در کلاس‌های درس حاضر نشده‌اند، بلکه در تمام متن خبر هیچ اثری از ارائهٔ دیدگاه متفاوت وجود ندارد و تنها به گفته‌های شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران (دعوت‌کنندهٔ این اعتصاب) استناد شده است.

ادوارد اسنودن در مصاحبه با شبکهٔ یک تلویزیون دولتی آلمان: «اگر اطلاعاتی در شرکت زیمنس باشد که از نظر آن‌ها [آژانس امنیت ملی امریکا، NSA] به نفع منافع (و نه امنیت) امریکا باشد، آن‌ها به دنبال چنین اطلاعاتی می‌روند و آن را به دست می‌آورند»

bbc.co.uk/news/25907502

سرخط خبرهای ۵ مرداد ۱۳۹۷:
«چین، روسیه، و ایران بزرگ‌ترین جاسوسان صنعتی در فضای سایبری»
این عنوان گزارشی است که نهادهای اطلاعاتی امریکا تهیه کرده‌اند و طبیعی است که خود امریکا در این فهرست نباشد. ولی بی‌بی‌سی فارسی خودش را جای دولت امریکا گذاشته و سرخط خبرش را مستقیماً عنوان این گزارش گذاشته است.
بدون توجه به این که خود امریکا یکی از بزرگ‌ترین قدرت‌های جاسوسی سایبری جهان است. شاهدی بر این مدعا این خبر از خود بی‌بی‌سی است:
bbc.co.uk/news/25907502

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.