پی بگیرید

امریکانا رو تموم کردم. اولین کتاب چاق آلمانی رو تا آخر خوندم.
بد نبود. ماجرای دختر نیجریه‌ای روراست و رکی که می‌ره آمریکا و اونجا می‌فهمه سیاهه. بلاگر می‌شه و از نژاد می‌نویسه و از این کارش پول درمیاره و بعد ۱۳ سال برمی‌گرده کشورش. جایی که عشق دوران دبیرستان و دانشگاهش زندگی می‌کنه.
آخراش دیگه خیلی ملودرام میشه و وسط‌هاش هم جا و بیجا هی قسمت‌هایی از وبلاگ آورده که خسته‌کننده است. حرف‌های نژادیش کاملا تکرار میشه و آدم حوصله‌اش سرمیره.
ولی بد نبود. سه از پنج.

@Dawn
آفرین بر شما پس 👏
بزرگ‌ترین خلاف من تا حالا خوندن رمان چاق انگلیسی بوده. ولی به امید آن روز!

@masoud
من دنیای سوفی رو هم تا نصفه به آلمانی خوندم، منتها تو گاراژ گیر کرده، نمی تونم پیداش کنم ادامه شو بخونم. 🙁
به امید آن روز که پست کتاب چاق آلمانی از شما داشته باشیم.

@Dawn
هه هه من پنج بار اولی که خواستم دنیای سوفی رو به فارسی هم بخونم وسطاش گیر کردم 🤭 آخرش دم کنکور بود که بالاخره تونستم تا تهش برم 😁
شما تو لیگ دستهٔ بالاتر بازی می‌کنی کلاً 👏

@masoud
لیگ بالاتر😁😁
نه بابا، من از درس فراری بودم و هستم. برای اونه که کتاب زیاد میخوندم. فکر کنم اولین بار اول دبیرستان بودم مامانم برام خرید و بعدشم دو بار دیگه خوندمش. به آلمانی هم خوبه. خیلی جاهاش یادم رفته بود.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون