پی بگیرید

تو ایام‌الله عید پاک هم یه چند متر دیگه رو بیل زدیم و بذر اسفناج، ترب، شقاقل، فلفل و باسیل کاشتیم. کدوسبز و خیار و والک رو تو گلدون خریده بود و منتقل کردیم به باغچه‌‌ای که از فرط عملیات هزرزدایی جگرزلیخاست.
پسر مهمون که به عنوان نیروی کار ارزان قرار بود بهمون کمک کنه، دو تا از شاخه‌های والک بدبخت رو شکوند. جفت برگ‌های خیار رو هم. ولی بعد یه هفته یه جفت برگ خیلی کوچیک داره درمیاره. از کدوسبز اگه بپرسین که منزل خودشونه و دو روز یه بار برگ جدید داره درمیاره و به آفتاب کم‌جان، سلامی دوباره میده.

@Dawn
خسته نباشین! اگه یه کم زرنگ بودم باید تاریخ کاشتن‌هات رو یادداشت می‌کردم و در زمان مناسب ناگهان برام کاری «پیش می‌اومد» که مثلاً باید می‌اومدم سمت شما و خیلی اتفاقی از سبزی‌های خوشمزه‌تون می‌خوردم 😊😋

@masoud
الان که زوده، بذار تره وریحون ایرانی به بار نشست بیایین دیدنمون. تربچه رو دوباره میکاریم. این بار می تونین پیش ما بمونید بریم جنگل.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون