پی بگیرید

امروز دوبار مرگ رو لمس کردم. مرگ خودم رو. یکی صبح و یکی همین بیست دقیقه پیش با چنان فاصله ی کمی ازم سبقت گرفتن که کوچکترین تکونی من رو مینداخت زیر ماشین. به سه زبون تو خیابون فحش میدادم و می رفتم.
آدم آرزوی مرگ برای کسی نمیکنه ولی خانوم اس یو وی سواری که روت رو برگردوندی وقتی کل خیابون به منی که داد میزدم سرت نگاه میکرد، امیدوارم خیلی پیشتر از اونی که کسی رو زیر بگیری بمیری. خیلی زود.

@Dawn
اوخ اوخ خدا رحم کرد 🤲 یه دونه سحر بیشتر نداریم که!
[از اون راننده دیوونه‌ها ولی متأسفانه زیاد هست.]

@masoud
خدا واقعا رحم کرد. اینقدر عصبانی و ترسیده بودم که صبح زدم کنار یه کم حالم جا بیاد. عصری بعدش دیگه تو جنگل بود و روندم. ولی خیلی احمقند. هر دو به خاطر چراغ قرمز که مبادا براشون قرمز بشه.

@Dawn
آره این جور وقت‌ها من هم واقعاً باید یه مدت آروم یه جا بشینم که بتونم برگردم به حالت عادی و به زندگی ادامه بدم.

@Dawn
روانیا!😤
هرچند اونا باید مواظب باشن! ولی بازم مواظب باش..

@zeinab
والا دیگه بیشتر از این نمیشه 'مراقب' بود. یه جاهایی باید لیترالی وسط خیابون برونم که این عنترا جای سبقت نداشته باشن. از اونطرف تجربه نشون داده که وسط روندن و راه ندادن باعث عصبانی شدنشون میشه.
و ترجیحم اینه یه حیوون وحشی پشتم نرونه. 🙁🤬

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون