احسان کاربری روی persadon.com است. شما با داشتن حساب روی هر سروری می‌توانید نوشته‌های او را پیگیری کرده یا با او ارتباط داشته باشید. اگر هنوز حسابی ندارید این‌جا حساب باز کنید.

‏مثلا شما سینما میری قهرمان قصه در را باز می‌کنه می‌ره تو، به سالن اعلام می‌کنی؟ خب چشم داریم میبینیم مثلا فلانی دریبل زد، گزارشگر هم هست دیگه!

‏مهم‌ترین درس این جام ولی واسم این بود که هر جا و با هر جماعتی فوتبال نبین همان‌طور که سینما هم با هر جماعتی نباید رفت! دو سه‌ تا از بازی‌های قشنگ جام تلف شد بدجور.

‏قشنگ‌ترین جام‌جهانی زندگیم بود، پر از قصه! تو مسابقه پیش‌بینی هم بین آنهایی که فعال بودم تقریبا آخر شدم! خنک آن قماربازی که بباخت هر چه بودش و این حرفها!

‏رنگ لباس بلژیک ملهم از سیب‌زمینی سرخ کرده است! 🍟

‏این ترانه‌ی «گل» تتلو را تازه امروز شنیدم و به نظرم تکه‌ی آخرش بهترین چیزیه که به فارسی برای فوتبال خوانده شده و قشنگ میشه تو استادیوم هم‌خوانی‌ش کرد. آنجا که می‌خوانند «دروازه‌بان تیم ما خودش یک شیر ژیانه» تا آخر.

‏خب با مرزهای جدیدی از ویترین سازی و افتخارآفرینی مواجه شدم! خبر اینه که دکتر فلانی فارغ‌التحصیل مدرسه بیسار برای سومین بار توانست برای المپیاد جهانی ریاضی سوال طرح کند! ‎‌توانیم ‎‌توانستن‌است

این‌را همکار انگلیسی‌مون فرستاده. دیوانه شده‌اند از استرس بازی امشب :))

‏در این حد که یک‌بار مهمانی غرب آلمان بودیم، دو ساعت رانندگی کردم مردم را بردم بلژیک سیب‌زمینی سرخ‌کرده خوردیم و برگشتیم! حالا یک قدمی هم زدیم ولی اصل انگیزه خود سیب‌زمینی بود.

‏حالا بازی را فرانسه برد، ولی بهترین سیب‌زمینی سرخ‌کرده‌ دنیا را با فاصله بلژیک دارد!

‏باید برای مراسم فارغ‌التحصیلی الهام عکس انتخاب می‌کردم، گذارم افتاد به عکس‌های سفرهای ایرانمون. رقیق شدم کلی! یک سری از رفقای آن موقع را هم بعدها دعوامون شد. پیام دادم به یکیشون که یادش بخیر گذشته و امیدوارم زیاد ناراحت نباشی دیگر! از این مرورها باید بیشتر کنم.