‏هر دوست و رفیقی داشتیم که تا حالا کرونا نگرفته بودند، دونه دونه دارند مبتلا می‌شوند.

نمایش رشته

‏دو هفته پیش هم یکی از رفقا برامون غذا درست کرده بود آورد دم در داد و هر چی اصرار کردیم داخل نیامد، دو روز بعدش کرونا مثبت شد!

نمایش رشته

‏آخر هفته پیش قرار بود مهمون داشته باشیم، مریض شد (احتمالا کرونا) و نیامد. فردا هم قرار بود برویم سفر، که میزبان‌مون امروز جواب آزمایش کرونایش مثبت شد.

احسان تقویت شده

باید از سن و سال و درگیری‌های زندگی من بعید باشه ولی شاید همینش جالب باشه: سه شبه که خواب جولیا (زبان برنامه‌نویسی) و اینکه مثلاً فلان کار را چطوری توش ببرم جلو را می‌بینم! 😅

احسان تقویت شده
Ilia is here, like he always has been. Making our life full of colorful joy and hope.

ایلیا اینجا با ماست. بودنی انگار همیشگی و برای هر روز و شب‌مان، که زندگی‌‌ را پر از نور و رنگ و امید کرده است.
احسان تقویت شده
احسان تقویت شده

مناظره زیدآبادی و جمشید برزگر را می‌شنوم. برزگر جایی به حرف‌های فرمانده سپاه در مجلس استناد می‌کند که صریحا گفته است ما عامدانه و با برنامه‌ربزی قبلی تصمیم گرفتیم به هواپیما شلیک کنیم که جنگ نشود. صحبت‌های سلامی را شنیدم. هیچ کجا چنین چیزی نگفته است.

احسان تقویت شده
میخونه: دنبال امید نگردید، همینجا زیر میزه، برای مهمونامون دونه داره می‌ریزه (با الهام از شعر کتابش: دنبال من نگردید همینجا زیر میزم، برای مورچه‌ها مون قند و شکر میریزم)

نتیجه رضایت بخش سه روز کار. قدم اول پروژه جدید با کراش علمی و اولین کد شبیه‌سازی جدی‌ام با جولیا. خوشحال و شاد و شنگول 😊

احسان تقویت شده

با اعتماد به نفس بالا رفتم سلمونی و به آلمانی لکنت‌دار گفتم «زعر زعر کورتز» (خیلی خیلی کوتاه). طرف ماشین را برداشت و یهو بالای گوشم را از ته زد سفید شد. قیافه مبهوت منو دید پرسید خوبه؟ گفتم ببخشید غلط کردم یک ذره بلندتر. خندید و این شد که دور سرم خیلی کوتاه شده الان، مدل آلمانی جک جوون جاهلی!

احسان تقویت شده
احسان تقویت شده

Retroish computers. Its modern hardware in old cases. On the left has a ASROCK ITX board and the right a RPI3.

به نظر میرسه که بچه‌مون رو جنیفر لارنس کراش داره.

اتفاقی کلیپی چیزی ببینه تو گوشی دست ما، بیچاره‌مون می‌کنه برگردیم و باز نشونش بدیم.

احسان تقویت شده

بوق خوش‌آمدگویی برای آمدن رضا به پرسادون 🥳🎊
@remohammadi

بوق خوش‌آمدگویی به بازگشت مجدد حضرت الهام به پرسادون 🥳🎊
@elham

بوق خوش‌آمدگویی برای تشریف فرمایی ستاره به پرسادون 🥳🎊
@Setareh

نمایش قدیمی‌تر
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون