«چرا این قدر به بعد از مرگ می‌اندیشی؟ تنها زمانی که میتوانی به درستی وجود یا عدم وجود عشق را در زندگیمان درک کنی، هم اکنون است. راهنمای عاشقان نه ترس از جهنم است و نه اشتیاق پاداش بهشت. آنها در دریای بیکران لدن شناورند. این عشق بی واسطه است، بی پیچ و خم، بی چشمداشت....»

الیف شافاک

گاه آدم، خود آدم، عشق است. بودنش عشق است. رفتن و نگاه کردنش عشق است.دست و قلبش عشق است.در تو عشق می جوشد، بی آنکه ردش را بشناسی. بی آنکه بدانی از کجا در تو پیدا شده، روییده . شاید نخواهی هم .شاید هم بخواهی و ندانی .نتوانی که بدانی...

جای خالی سلوچ. محمود دولت آبادی

فیلم کتاب سبز برگرفته از یک داستان واقعیه. دهه شصت میلادی برای سیاه پوستان آمریکا، زمان تغییر و نجات از تبعیض نژادی هاست. داستان در این زمان اتفاق میفته.
داستان همسفر شدن راننده و بادیگاردی سفید پوست و دکتری سیاه پوست.
یکی از بهترین فیلم هایی بود که اخیرا دیدم، ساده، روان با یه ته لهجه ی کمدی و ریتمی مناسب و دلنشین.
جدای همه ی نقاط قوتی که فیلم داشت، بازی بی‌نظیر ویگو مورتنسن بسیار چشمگیر بود. اینقدر که مستحق گرفتن جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد امساله.

Greenbook
IMDb 8.3

سلام پرسادون. الان نمیدونم چی هستی ولی دارم سعی می کنم که بشناسمت.

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون