مایکروسافت رفته تقریبا ۷۰ میلیارد دلار پول رو آتیش زده و شرکت بحران زده Activision blizzard رو خریده. سابقه مایکروسافت تو خرید کمپانی های دیگه تا حالا که افتضاح بوده و به نظرم قرار هم نیست بهتر بشه. حالا یه عده میگن کار سونی دیگه تمومه و مایکروسافت جنگ گیمینگ رو برده. اونا بیشتر از همه خنده دارن. تنها بازی ارزشمند این کمپانی CoD ه که اونم قطعا سونی می‌تونه با نبودش کنار بیاد.

با ارزش‌های رقابتی، ارگاسم یعنی سبقت. اگر فهمیدن، سبقت از نفهم‌ها باشد، به‌محض ِ فهمیدن ارگاسم رخ می‌دهد. درمیان‌گذاشتن ِ فهمیده‌ها ممکن نیست مگر با انگیزه‌ی سبقت در شهرت‌ونام‌آوری. حقیقت‌جویی یک جوک خواهد بود، گفتگو ناممکن.

#سقراط_را_شوکران_نوشاندن

تو كامنتاى انگليسى ديدم يكى نوشته بود:
You are the bestest.
خيالم راحت شد فقط شما نيستين كه به فارسى بيشتر از اين گند ميزنين، انگليسى هم دستخوش همين حملات هست.

Wordle 216 4/6

🟨🟨⬛⬛⬛
⬛🟨⬛⬛⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

نمایش رشته

رقابت چونان انگیزه‌، حتی انگیزه‌ی دانش‌اندوزی و فهمیدگی، چیزی است که مدرسه در ما نهادینه کرد. من می‌اندیشم، پس، از دیگران جلوتر می‌افتم. من می‌فهمم و در درون به دیگران پوزخند می‌زنم.

تنهایی فهمیدن و به نفهمی‌ی دیگران پوزخند زدن، حتی از تنهایی خوردن و به گرسنگی‌ی دیگران پوزخند زدن پلیدتر است. کسی نبود به ما یاد بدهد.

#مدرسه_و_ارزشهای_رقابتی

به عنوان کسی که هم تهران بوده، هم جاهای دیگه، می‌گم غیرممکنه

نکته داشت
Wordle 215 4/6

🟨⬛🟨⬛⬛
🟩⬛⬛⬛⬛
🟩⬛🟨⬛🟨
🟩🟩🟩🟩🟩

نمایش رشته

البته در یکی از کتاب‌های ممنوعه کتابخانه دانیال، اومده که مرحوم در واقع Marhoom The God Butcher بوده، یعنی قلمرو به قلمرو در کهکشان پرواز می‌کرده تا خدایان رو از بین ببره و الان که روی زمینه، در حقیقت میخواد حیاتطی رو نابود کنه.

الهى لال بشين كه "هست" و "هستش" رو به جاى "است" استفاده ميكنين.

Do you have a drivers licence and own / have a #car?

امروز یه جلسه pair programming داشتم. دستگاه طرف ۲ گیگ رم داشت و عملا با زوم نمی‌تونست کار کنه. رفتیم روی bbb و...

عالیه bbb

#نرم‌افزار_آزاد

نمایش قدیمی‌تر
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون