پیگیری

در انجمن نرم‌افزارهای آزاد ایران، یه بخش حقوقی راه‌اندازی کردیم. اگه کسی نیاز به مشاوره یا اقدام حقوقی در حوزهٔ داره، می‌تونه به اتاق ‪:matrix.sabaos.com ‬روی ماتریس وصل شه و کارش رو به خرج انجمن راه بندازه.

@danialbehzadi فرهنگسازی این کار هنره. دم شما گرم.

@danialbehzadi این سبا قضیه‌ش چیه؟ الان پورت شده روی دیوایس بخصوصی؟ یا ایده‌ست هنوز؟ چون قبلا انگار توتی کرده بودی از بروزرسانی به اندروید ۱۰ رو گوشیت، همون پروژه‌ست

@a سبا یه پروژه‌است برای همراه اول که از سیستم‌عامل بل فورک شده. اون اندروید ۱۰ برای بله. هنوز سبا برنامه‌ای برای اندروید ۱۰ نداره.

@danialbehzadi الان دیدمش بل رو
اگه مستندات فارسی‌ش خوب باشه که خیلی عالی می‌شه، برم یه نگاهی بندازم

guide.aosp.ir/fa/latest/aosp/w

@danialbehzadi
جایی هست که از پایه دربارهٔ انجمن نرم‌افزارهای آزاد ایران توضیحی داده باشه؟ یعنی پولش از کجا میاد، مدیریتش چه جوری انتخاب می‌شه، و اصول کارش (اساس‌نامه و از این قبیل) چی هستن؟

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون