یه مطلب نوشتم با این عنوان که «پرایوسی مهم نیست چون چیزی برای مخفی کردن ندارم!» مخاطبام کمن ولی شروع کردم درباره دنیای آزاد صحبت کنم. یه نفر هم به این مسیر هدایت کنم کار خودمو کردم. دنیای پزشکی خیلی نیازمنده ‌نرم‌افزارهای آزاده...

t.me/iamhabenula/239

@iamhabenula یک نگاهی انداختم خوب بود. اگر رو یک بستر دیگه منتشر بشه که راحت در دسترس باشه بهتر هست.

یک مقاله هست به اسم I've got nothing to hide and other misunderstanding of privacy جالبه.

@ravexina
الان بهترین جا واسه دیدن شدن به نظرم ویرگول باشه!

@danialbehzadi
باید دست به دست هم بدیم و پلوم و write freely رو برسونیم به سطح مناسب
@iamhabenula @ravexina

@ahangarha @danialbehzadi @iamhabenula من ترجیح می‌دم این جور مطالب رو با یه چیزی مثل jekyll رو گیت‌(لب/هاب/باکت) و بلاگ خودم داشته باشم. در عین حال که وصل نیست به اینکه یکی دیگه بخواد فردا سرویس بده یا نه راحت میشه جا به جا کردش و همیشه بالاست. ولی برای دیده شدن همون گزینه‌هایی مثل Plume بهتر هستند ظاهرا که فعلا خیلی باهاشون آشنا نیستم.

@ravexina @ahangarha @danialbehzadi
فلن به نظرم همزمان بهتره روی ویرگول‌ و پلوم منتشر کنیم. توی ویرگول هم بگم توی پلوم هم منو فالو کنین یا مطلب کامل تر رو اونجا بخونین!
من مخاطبم‌ رو اونایی قرار دادم که هیچ اشنایی با دنیای آزاد ندارن!!!

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون