ولی از عجایب زمانه اینه که ایمیل غیر متمرکز کاملا آزاد رو ول کنی،‌بچسبی به نوتیفیکیشنی که نه سرش معلومه نه تهش و کاملا وصل به پلتفرمه. خلاصه @danialbehzadi بشدت نامید شدم ازت :)))))‌

پیگیری

@fzero
اون‌هم وبه که نامتمرکز و آزاده ((:

@danialbehzadi مساله نوتیفیکیشن اینه که میاد و میره. ایمیل سر جاشه و میتونی بری سراغش باز. من حتی ایمیلهام رو به عنوان تسک و ریمایندر هم استفاده میکنم. گیرم اینه که چرا همچین چیزی رو اینقدر خوار و خفیف کردی، رسما توهین میکنی به ایمیل با طرز استفادت.

@fzero
نوتیفیکیشن فقط می‌گه مثلاً ۲ تا خبر جدید داری، برو بببین. می‌زنیش، Nextcloud News باز می‌شه و خبرهات اون توئه. برای تسک و ریمایندر هم از همون NextCloud استفاده می‌کنم که رو سرور خودمه.

@danialbehzadi و البته اینم بگم که نمیدونم چقدر میشه به آزاد بود وب امیدوار بود، با وضعیت فعلی بروزرها و جهتی که انتخاب کردن. خیلی ترسناکه وضعیت بروزرها. نمیدونم تا کی ff دووم میاره جلوی وب کیت و مشتقاتش.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون