@gnkalk
الان چیزی که نوشتید دقیقا کدام حرف دانیال رو داره نقد و اضلاح می‌کنه؟ این که اون سیستم عامل، لینوکس نیست؟

این که استالمن در مواجهه با جماعتی که سال‌هاست شنیده و گفته‌اند لینوکس بیاد نشون بده که ما یه گنوی بزرگ داشتیم که یک تکه‌اش مونده بود که لینوکس آمد و کامل کرد و شد گنو + لینوکس و تلاش می‌کنه به ملت بفهمونه این پروژه، گنوست که لینوکس داره، چه تناقضی با حرف دانیال داره؟

اگر اندروید، لینوکس نیست، چرا در مقابل گنو خواندن گنو این قدر مقاومت هست؟
@danialbehzadi

پیگیری

@ahangarha @gnkalk@mas.to
مصطفی اسم طرف، کلمه‌ایه که تو ارتش سایبری سپاه به این بسیجی‌هایی که می‌شینن با حساب قلابی، کامنت‌های تفرقه انداز بین مخالف‌ها می‌دن (مخفف «جنگ الکترونیک»).
فکر می‌کنی به صورت تصادفی این‌قدر احمق و باورناپذیره؟ نه… مزدوره و آموزشش رو دیده! ما فقط باید با ندیده گرفتنش و وارد بحث نشدن باهاش، وارد کثافت نشد. قدیمی‌ها می‌گفتن «جواب ابلهان خاموشیست»؛ جدیدی‌ها هم می‌گن Don't feed the trolls.

@danialbehzadi @gnkalk

راست می‌گی.

اصلا این بحث‌ها رو نباید با کسی کرد که هویت‌اش روشن نیست. موضع‌ام در بحث با کسانی که هویت‌شون معلومه هم که روشنه. مقاله بنویسند بیان زنده مناظره کنیم.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون