نمایش

به مناسبت دوازدهمین سالگرد تولد #فدیورس، نسخه آلفای کارهٔ اندرویدی #پیکسل‌دروید (رابط اختصاصی #پیکسل‌فد برای اندروید) منتشر شده. می‌تونید از این نشانی بگیرید و با با دادن بازخورد به توسعه‌دهندگان، به آماده‌تر شدن این برنامه برای عرضه نسخه پایدار کمک کنید:

github.com/H-PixelDroid/PixelD

Today, the pre-Tor onion routing paper, "Anonymous Connections and Onion Routing" by Paul Syverson, David Goldschlag, and Michael Reed from IEEE S&P 1997, received the Test of Time Award by the IEEE Symposium on Security and Privacy. Congratulations! 🥳

blog.torproject.org/test-of-ti

برو دم خونهٔ خودتون بازی کن 😠

اگه از اوبونتوی قدیمی به ۲۰.۰۴ ارتقا داده باشید، متوجّه شدید که python هم‌چنان به python2 اشاره می‌کنه. این به خاطر وجود بسته‌ای به نام python-is-python2 است که موقع ارتقا، در صورت وجود بستهٔ python2 از پیش، روی اوبونتو نصب می‌شه. برای تغییر پایتون پیش‌گزیده به پایتون۳، این بسته رو حذف و بستهٔ python-is-pyhton3 رو نصب کنید.

ماده مربوط به عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی حذف شد
isna.ir/news/99022819864/

@haghiri75

حالا فرض رو می‌ذاریم روی اینه اون موضوع، یک استثنا و صرفا ناشی از سوءتفاهم بوده.

اما به نظرم جایی که بحث و حتی تشنج نیست، احتمالا پویایی و تنوع نیست. امیدوارم جامعه bsd چنین نباشه. اما اینکه ما خیلی تنش داریم، بخشی‌اش به خاطر تنوع ماست و بخشی‌اش به خاطر انتظارات خودمون از خودمون.

یه بخشی‌اش هم بر می‌گرده به ناتوانی در شنیدن و درک حرف طرف مقابل که این هم بخشی‌اش به شور جوانی بر می‌گرده، بخشی‌اش به یک فرهنگ غلط نهادینه شده در جامعه. فقط باید شنیدن و نقد و بررسی کردن رو بیشتر تمرین کنیم. همین. یه مقدار هم به جای حرف زدن، کار کنیم.

قسمت چهارم #پادکست منتشر شد. می‌تونید از این‌جا گوشش کنید: https://anchor.fm/danial-behzadi/episodes/ep-ee3eba

توی این قسمت، ترجمهٔ داستان «مربیان دیجی‌مون ۱۹۸۴» رو می‌خونیم.

#کتاب_صوتی #گمانه‌زن #علمی‌تخیلی

توی آوای مشترک موزیلا صدای دانیال رو شنیدم و بدون تعارف حال کردم.

‫سمی‌ترین چیزی که تو این چند وقت دیدم ((:

اندروید ۱۰ گند زده به فلسفهٔ !
دیگه نمی‌شه تو system هیچی نوشت. حتا در حالت ریکاوری. فکر کنم اصلاً افراز system وجو نداره و موقع روشن شدن به صورت مجازی ایجاد و سوار می‌شه ( @khode_erfan درسته؟ )
می‌ترسم توزیع‌های گنو هم به همین گند دچار شن که با توجه به ظهور و ، خیلی هم بعید به نظر نمی‌رسه.
بهانه؟ امنیت بیش‌تر!
جا داره یادآوری کنم «آنان که را فدای می‌کنند، لایق هیچ‌یک نیستند»

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون