‏آیا همیشه دوست داشتید یک جوان قرنطینه شده را خوشحال کنید؟!؟ حالا به راحتی می‌توانید!! برید نگاه کنید سابسکرایب کنید و نظرات مثبتتون رو اعلام بدارید!!😂 تقویت هم کنید که دور هم باشیم!!
t.co/ZE2v17E6LC

‏فکر کنم این همون زامبی آپوکالیپسی بود که براش کلی کتاب جمع کرده بودم تو خونه و هرکی می‌پرسد خب چرا وقتی این همه کتاب نخونده داری باز هم کتاب می‌خری می‌گفتم به زودی متوجه می‌شید چرا! نوستراداموس زمانه‌ام!!!

امروز خیلی روز مزخرفیه… کاش که زودتر تموم شه…

maryambehzi بازبوقید

‏ولی از بالا رفتن قیمت بنزین رو اعصاب‌تر این دوستای منن که از پنجره اتاقشون از شلوغی‌ها فیلم میگیرن با هشتگ‌های انقلابی و هنجار شکنانه پایه‌های نظام رو میلرزونن...
تو رو خدا اینقدر کارای خطرناک نکنید... من جای شما از این همه شهامت و جسارت استرس میگیرم...

آره خلاصه مثل اینکه من تو ماستدون اون آدمیم که از کتاب‌ها کوت میکنه و با عکس قهوه و گلدون و کتاب پستش می‌کنه!!

«بیا کمی درباره‌ی ایمان حرف بزنیم؛ چیز غریبی است. پیش از اینکه آدم ایمان داشته باشد، باید باور داشته باشد. پیش از باور باید نشانه‌ای برای ترغیب و تقاعد وجود داشته باشد. ایمان به یاد آوردن آن نشانه و حفظ آن در مقابل تمام چیزهایی است که گویی قصد مبارزه یا مخالفت با آن را دارند. اما بعضی نشانه‌ها قوی‌تر و مهم‌ترند. من ایمان دارم شامم را فردا برایم خواهند آورد، اما نه چنان ایمانی که مدتی طولانی پشت میزی خالی بنشینم.»

شهریار آینده - جان کریستوفر

من اینجا معذبم... حس میکنم تو جمع غریب میخوام حرف بزنم...

من با ۵۰۰ کاراکتر میتونم رمان بنویسم مثلا اگه همین الان شروع کنم به تایپ کردن با این که این همه چیز قبلش تایپ کرده بودم باز هم کلی چیز دیگه هم میتونم بنویسم مثلا شما در نظر بگیر الان توی توییتر بودی تا الان بیست بار بهت گفته بود بسته دیگه جیک‌جیک نکن ولی همینطور که میبیندید این نصف چیزیه که میتونستم بنویسم و کلی چیز دیگه هست که میتونیم راجع بهش ببوقم ولی فکر می‌کنم متوجه این مطلب شدید که به هر کس باید به اندازه‌ی جنبه‌اش کاراکتر داد و از این به بعد باید انتظار بوق‌هایی به این بلندی داشته باشید!

شوخی‌های خنکم رو با بوق زدن شروع کنم؟؟؟

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون