اپ Moneywallet :
برنامه آزاد اندرویدی برای مدیریت و برنامه ریزی دخل و خرج بدهی ،بودجه بندی و پس انداز ، رخدادها و بازرخدادهای مالی که رابط کاربری و امکانات خوبی داره .
هرکسی که یک حسابدار شخصی نیاز داشته باشه میتونه از این اپ برای زندگی روزمره ش استفاده کنه
github.com/AndreAle94/moneywal

پیگیری

@Freetux نوشتی «هرکسی که یک حسابدار شخصی نیاز داشته باشه». پرسش من هم همینه: تو که حسابداری خوندی، به نظرت چه کسی به حسابدار نیاز داره؟ آیا یک کارمند حقوق بگیر چنین چیزی لازم داره؟ یا یک مغازه‌دار، یا صاحب شرکتی با ۵ تا کارمند؟

@masoud نه اصلا صحبت حسابداری به اون معنا نیست این اپ دخل و خرج روزانه و موجودی حساب هاتو نگه میداره یه سری امکانات دیگه هم داره که بدهی ها و بوجه بندی و پس انداز رو مدیریت کنی.
مثلا یه خانوم خونه دار یا من مجرد ولخرج میتونم برای هدفمند کردن هزینه ها و درآمد هام ازش استفاده کنم .یه کارمند میتونه ازش استفاده کنه حتی یه مدیر شرکت هم همینطور ولی در همین حد نه به عنوان یه نرم افزار حسابداری جامع

@Freetux ممنون از توضیحت. الان متوجه منظورت شدم.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون