پیگیری

یک هفته پیش که انزلی بودم زنگ زدم به شرکت ارائه‌دهندهٔ (اندیشه سبز) که چرا سایت داک‌داک‌گو تو شبکه‌شون فیلتره، در حالی که خیلی وقته که شرکت‌های دیگه فیلترش رو برداشتن. مسئول شرکت گفت که فیلترها دست اون‌ها نیست و از یک لایهٔ بالاتر تو شبکه میاد و گاهی اون لایه‌ها با آخرین رفع‌فیلترها همگام نیستن. با این حال گفت که با مقام مسئول تماس می‌گیره و موضوع رو اطلاع می‌ده.

بعدش یک هفته رفتم سفر و دوباره برگشتم انزلی. امشب فهمیدم که داک‌داک‌گو دیگه فیلتر نیست!
یعنی جدی جدی یه تماس ساده مشکل رو حل کرد 😀

نمایش رشته

می‌فهمم که اوضاع خراب‌تر از این حرفاست و خانهٔ از پای‌بست ویران است. ولی این که همچین تماس‌های کوچیکی نتیجه می‌ده یه کم (فقط یه کم!) امیدوارم می‌کنه 🙃

نمایش رشته

@Freetux کاری رو که من کردم امتحان کن. برو به سایت ارائه‌دهندهٔ اینترنتتون و فرم ثبت شکایت/نظر را پر کن یا اگر چنین فرمی نبود، زنگ بزن. شاید کاری که من کردم برای تو هم کار کرد.

@masoud زنگ زدم و پیام گذاشتم تا چه شود ...

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون