یارو صبح از خواب پاشده دیده خونه داره منجمد می‌شه. نگو سیستم تنظیم دمای فوق‌پیشرفتهٔ خونه خراب شده. دلیل خرابی: سرورهای شرکت سازندهٔ ترموستات (صدها کیلومتر دورتر) از کار افتاده بودن.

twitter.com/0pfour/status/1094

@masoud
مسخره‌بازی شده برای تلکۀ مردم.
واقعا ترموستات چه نیازی داره وصل بشه به نت؟ همون قدر احمقانه‌س که فنجون به نت وصل بشه

@Athelstan
چرا خب فایده داره. این که آدم بتونه مثلاً دو ساعت قبل از این که برسه خونه شوفاژها رو روشن کنه و مجبور نباشه همهٔ روز (وقتی کسی خونه نیست) خونه رو گرم نگه داره و انرژی رو هدر بده. دقیقاً ما وقتی تو زمستون می‌ریم سفر، متأسفانه مجبوریم شوفاژهامون رو باز نگه داریم، چون وقتی بعد از یک هفته برسیم و خونه سرد باشه، خیلی طول می‌کشه تا دوباره گرم بشه و ما تا اون مدت ما یخ زدیم مردیم!
می‌بینی، من از فناوری و کاربردهاش خیلی خوشم میاد. از چیزی که خوشم نمیاد فناوری‌های احمقانه یا محدودکننده است!

پیگیری

@Athelstan
در ضمن، من همین جا از همین تریبون مقدس پیش‌بینی می‌کنم که تو پنج سال دیگه یک فنجون خواهی داشت که به اینترنت وصل می‌شه. یادت نگه دار و پنج سال دیگه بیا همین جا مچم رو بگیر.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون