برنامه‌نویس‌های جمع یک درخواست یا پیشنهاد همکاری یا پیشنهاد پروژه دارم براتون. به ویژه اون‌هایی که جاوااسکریپت و رِگ اِکس بلدن. الگوریتم راست به چپ یه باگ کوچیک ولی حیاتی داره. این تابع isRtl منظورمه:
github.com/tootsuite/mastodon/

روش راست به چپ شدن نوشته‌ها تو محیط وب ماستدون این جوریه: اگر دست‌کم ۳۰٪ از نویسه‌های یک بوق مربوط به زبان‌های راست‌به‌چپ بود (فارسی، عربی، عبری، ...) کل نوشته رو راست‌به‌چپ می‌کنه. ولی پیش از شمردن نویسه‌ها، برچسب (هشتگ)ها و نام‌بردن‌ها (@) و نشونی صفحه‌های اینترنت (http...) رو حذف می‌کنه که اون‌ها تأثیری توی نسبت حروف راست‌به‌چپ نداشته باشن.

نمایش رشته
پیگیری

حالا اشکال این‌جاست که این الگوریتم ظاهراً نمی‌تونه نشونی صفحه‌ها رو از شمارش نویسه‌ها حذف کنه، ولی قرار بوده بکنه. یعنی اگه من یه بوق کوتاه کاملاً فارسی بنویسم و یک نشونی طولانی از یک سایت بگذارم کنارش، بوقم متأسفانه چپ‌به‌راست می‌شه. مثل این:

حالا شما اگه بلدید، برید به نشونی بالا و سعی کنید ببینید چرا نشونی‌های اینترنتی از این شمارش حذف نمی‌شن. اگه تونستید اصلاحش کنید و توی گیت‌هاب Pull Request بفرستید تا مشکل حل بشه.

نمایش رشته
برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون