پیگیری

درخواست کمک و پیشنهاد 

من ساخت الگوهای برای رو ماه‌ها پیش تموم کردم، ولی هنوز هم که هنوزه دامنهٔ مناسبی برای میزبانی‌شون پیدا نکردم. فقط به همین دلیل تا حالا به طور عمومی برای الگوها تبلیغ نکردم.

ایدهٔ اولیه‌ام این بود که صاحب دامنهٔ libreoffice.ir رو راضی کنم که زیردامنهٔ templates.libreoffice.ir رو برام بسازه، ولی به دلیل‌هایی که هیچ نمی‌فهمم، با وجود اصرارها و استدلال‌های بی‌شمارم، ایشون راضی به این کار نمی‌شه.

درخواست کمک و پیشنهاد 

الان دیگه از این گزینه ناامید شدم و می‌خوام یک دامنهٔ (یا زیردامنهٔ؟) تازه برای این پروژه بگیرم، ولی نمی‌دونم چه (زیر)دامنه‌ای. لطفاً پیشنهاد بدید!

ها راستی، الگوها الان به طور موقت روی زیردامنه‌ای از سایت خودم هستن:
templates.abkenar.net

نمایش رشته

@masoud اممم. حروف‌چینی‌ش به‌نظر قشنگ میاد. برای کسایی که بخوان از لاتک سوییچ کنن روی لیبره هم چیزی نوشتین؟

@hnrzi
ممنون از نظر مثبتت.
نه، من چیزی ننوشتم، ولی شاید باشه، نمی‌دونم.

درخواست کمک و پیشنهاد 

@masoud
پیشنهادم رو اون سمت هم گفتم. من، دامنه azad-on.com و ir دارم که قراره یه روزی بشه یک مرکز برای خدمات و آموزش‌های مربوط به نرم‌افزار آزاد. اما الان هیچی نیست فعلا جز دامنه

درخواست کمک و پیشنهاد 

@masoud
هرچقد فک کردم دامنه‌ی بهتری به نظرم نرسید! حرف کلی بنده خدا چیه؟ 🤔

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون