پیگیری

کارنکردن یکی از فیچرهای محصولمون که مربوط به من و دو نفر دیگه است، کل پروژه رو تا حالا یکی دوماه عقب انداخته، یعنی برای راه‌‌انداختن این فیچر ناچیز که به هیچ وجه جدید نیست و از ازل توی دستگاه وجود داشته و همیشه باید کار می‌کرده، چند صد نفر فقط معطل ما سه نفر هستن تا ما به سان پت و مت، خنگ‌بازی‌هامون رو جمع کنیم تا این فاز از پروژه به سرانجام برسه و رسماً تأیید بشه. امروز بالاخره بعد از یازدهمین تلاش، قضیه کار کرد.

حالا مدیر تیم خودمون (که از خودمونه و از همه چی خبر داره ؛) یک ایمیل تشکر حماسی برامون نوشته و مدیر همهٔ تیم‌های دیگه رو CC کرده. نوشته ما واقعاً از این کار سخت و همکاری بی‌سابقهٔ بین شما ممنونیم که تونستید باهاش از پس مشکل بربیایید و شما خیلی خوبید و این حرفا.... چند تا مدیر از تیم‌های دیگه هم جوگیر شدن و روی همون ایمیل ازمون تشکر ویژه کردن!

از خراب‌کارهای اعظم شرکت تبدیل شدیم به قهرمان‌های شرکت 😁 😆

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون