بعد از اون ده سانت برفی که صبح روز رو زمین نشسته بود، دیروز قبل از ظهر این جا اومد! البته تگرگ ریز. امروز هم تو پیش‌بینی‌ها قرار بود بیاد که خوشبختانه از خر شیطون اومد پایین و نبارید.

از همه داغون‌تر پیش‌بینی بازهٔ دمای پس‌فرداست: منفی یک تا هجده درجه!!! سنگین‌تر نبود اگه می‌گفت صفر مطلق تا دمای سطح خورشید؟ 🙃

راه قشنگ ام به سمت کار 😀 البته عکس مال چند روز پیشه. الان دوباره دما اومده کمی بالای صفر.

یکی دیگه که عمق مطلب رو بهتر می‌رسونه. تازه از پیاده شدم 😀

نمایش رشته

دوباره برچسب شروع شد.

من، همین الان از پنجرهٔ که داره می‌ره به سمت کار 😀

یه عصر بهاری (امروز) که یه کم زودتر از سر کار برگشتم، هوا خنک و آسمون آبی بود که رفتم تو سوپرمارکت نزدیک خونه که چند تا چیز کوچیک برای شام امشب بخرم. خریدم پنج دقیقه بیشتر طول نکشید. ولی وقتی اومدم بیرون، آسمون سیاه شده بود، زمین خیس بود، درختا تکون می‌خوردن، و داشت شدید برف می‌اومد. به همین سوی چراغ اگه دروغ بگم!

این جا هوا دوباره قاطی کرده. از صبح داره مثل چی برف میاد 😃❄️ خوبیش ولی اینه که (چه جوری ممکنه البته؟) دمای هوا هنوز بالای صفره.

منظرهٔ همیشگی راهم به سمت کار، این بار ولی زیر یه خروار قشنگ ❄️ 😃

چنین برفی تو مونیخ اومد که پرواز دیشبم کنسل شد. باز خدا رو شکر بالاخره رسیدم 🙂

مدتیه که این جا دیگه برف نیومده، ولی هوا همچنان زیر صفره و برفا آب نمی‌شن. عکس مال دیروزه.

یه مقدار برفه، ما هم بینشون زندگی می‌کنیم 😏

در حال برگشت به خونه، منتظر تو ایستگاه قطار
(راستش )

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون