بیشتر بخونیم - از وبلاگ امیر صدیقی

این پست برای اونایی نیست که اهل مطالعه هستن بلکه برای اونایی‌ست که طی دوران تحصیل، مشکلاتی داشتن و تحت تاثیر اون مشکلات باقی موندن. برای بچه‌هایی‌ست که مدرسه بهترین زمین بازی رو براشون فراهم نکرده. برای بچه‌هایی‌ست که عاشقانه مدرسه نرفتن یا نتونستن.

من اون دانش‌آموزی بودم که همیشه توی هپروت بود... [بقیه در ]

virgool.io/@sedighi/%D8%A8%DB%

ویژگی خوب دیگر write.as این است که با پروتکل تازهٔ هم سازگار است. این یعنی علاوه بر پشتیبانی از ، می‌توان وبلاگ‌های بر پایهٔ این سیستم را مستقیماً از شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکزی مانند و و هم دنبال کرد و (به احتمال زیاد در آیندهٔ نزدیک) از آن شبکه‌ها روی نوشته‌های وبلاگی نظر گذاشت.

حالا هی بگید من مفید نیست! 😆

نوشتهٔ تازهٔ فارسی‌ام:

آیا نرم‌افزار آزاد قابل اعتماد است؟
masoud.abkenar.net/blog/fa/?p=

خیلی تصادفی با امیرمسعود ایرانی آشنا شدم. با عرض شرمندگی، باز هم موضوع وبلاگ برنامه‌نویسیه! حیفم اومد به برنامه‌نویس‌های جمعمون معرفی‌اش نکنم. مثلاً این نوشته‌اش رو ببینید که چه‌قدر تجربه و بینش توشه. برای همهٔ کسانی که به طور شخصی از راه نرم‌افزار پول درمیارند خیلی حرف (یا دست‌کم جای بحث) داره.

قیمت گذاری پروژه‌های نرم‌افزاری
amib.ir/weblog/?p=1432

من خودم تازه با این آشنا شدم، ولی چیز خوبی به نظر می‌رسه. هشدار: طرف مثل بعضی‌هامون همین جا خورهٔ نرم‌افزار آزاده! ولی خب مثلاً این‌جا نزدیک ۵۰ تا معرفی کرده!

پادکست – پادکست‌های من، وبلاگ علی مولایی
molaei.org/my-podcasts/

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط استفادهٔ پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستدون

دربارهٔ پرسادون بیشتر بدانید