ما ولی طبق معمول مشمول این داستان نمی‌شیم 😄! به عنوان کارمندهای تحقیق و توسعه، ما همچنان باید بریم سر کار: بدون ناهار توی غذاخوری، بدون قهوه، و بدون نصف همکارها.

ولی گفتن ما این ماه رو باید به زور حداقل سه روز مرخصی بگیریم. حتی اگه از قبل مرخصی‌هامون رو برای ماه‌های دیگه پر کردیم، باید اون‌ها رو لغو کنیم و سه روزش رو این ماه بگیریم.

نمایش رشته

آخرین اخبار کرونایی از شرکت ما: ساعت کاری بخش‌هایی از شرکت رو به زور کم کردن که به همون نسبت حقوق رو هم کمتر بدن (البته ظاهراً طبق یک قوانینی و به شرط رعایت موازینی، بخشی از حقوق رو ادارهٔ جبران می‌کنه که برای بعضی‌ها تا ۸۰٪ حقوق کم‌شده جبران می‌شه).

@Maahaan جدی فکر کنم همین جوری باشه 😂. دیگه چه جوری می‌تونه باشه واقعاً؟ من تصورم نمیاد!

@jadi @danialbehzadi @Salizan @cleopatra

@Maahaan
نه دیگه! فقط تو ماستودون این جوریه 😎
توی :twitter: باید به همون روش عصر حجر زنگ بزنن یا بیان در خونه‌ات که مطمئن بشن... 😆
@jadi @danialbehzadi @Salizan @cleopatra

@Maahaan
این جوری سازمان‌ها و اشخاص معروف مجبور نیستن برای رسمی کردن حساب ماستدون خودشون، لزوماً خودشون یک سرور ماستدون بسازن. روی هر سروری می‌تونن حساب باز کنن و به این روشی که ماستدون در اختیار گذاشته، واقعی بودن خودشون رو اثبات کنن.
@jadi @danialbehzadi @Salizan @cleopatra

@Maahaan
ببین کار عجیبی نمی‌کنه. فقط تناظر برقرار می‌کنه بین یک حساب ماستدون و یک سایت اینترنتی. اگه اون شخص (یا سازمان) رو از قبل به خاطر سایتش بشناسی، می‌تونی مطمئن بشی که حساب ماستدون هم متعلق به همون شخص یا سازمانه. مثلاً اگر جادی @jadi روی نمایه‌اش نشونی سایتش jadi.net رو تأیید کنه، می‌تونه مطمئن بشی که حسابش تقلبی نیست.

@danialbehzadi @Salizan @cleopatra

@hosein
آها از اون لحاظ 😀
مقاله رفت تو صف خوندن. خیلی ممنون!

@hosein
من اون سخنرانی تد رو مدت‌ها پیش دیدم و برام هم خیلی جالب بود. ولی این جمله‌ات رو نمی‌فهمم: «اون کیفیت اون تحقیق خوب رو خراب کرده» یعنی چی؟ کدوم کیفیت؟ کی خراب کرده؟

@haghighi
عه چه حالب. من همیشه دوست داشتم با آدم‌های پشت اف-دروید به طور شخصی آشنا بشم. تنها برهم‌کنش‌ام باهاشون تو فروم اف-دروید بوده. هیچ جایی تا حالا مصاحبه‌ای باهاشون ندیده بودم. ممنون به خاطر معرفی!

@Nima_sh
مشکل به نظر من اینه که بدنهٔ بالایی حزب دموکرات، بین سندرز و ترامپ واقعاً ترامپ رو ترجیح می‌دن. و حیف، برای همه حیف.

@danialbehzadi @Salizan @cleopatra @Cleopatram

ولی سایت تأیید شده داره. شبیه تیک کنار سایت gnu.rocks تو نمایهٔ دانیال. اون ولی دیگه جدیه.

@yeenghelabi
خیلی کار بزرگیه. اگر فکرهات درباره‌اش تا حدی شکل گرفته یا داره می‌گیره، پیشنهاد می‌کنم درباره‌اش بنویسی که ما هم ایده‌های پشتش رو دنبال کنیم.

سه روز در این هفته رو باید به طور فیزیکی می‌رفتم سر ، که امروز تموم شد. فردا و پس‌فردا از خونه کار می‌کنم. البته نه، فقط فردا، چون پس‌فردا تعطیله 😀.

اگه تو این سه روز نگرفته باشم، امیدوارم در چهار روز آینده هم نگیرم. به امید آن روز!

مسعود :verified: بازبوقید

@hkalbasi
عالی بود. ممنون که این رو نوشتی.

امشب ناپرهیزی کردم. با اون وضع کار بدون قهوه که رسیدم خونه، در ساعت ۷ شب یک فنجان قهوه زدم که خب گناه داشتم.

بعدش هم نصف بیشتر یک پاکت چیپس رو زدم به بدن و از روغنش شکمم پر شده. الان خانومم اومده و پیشنهاد یه هیجان‌انگیز کرده و خودش هم داره درستش می‌کنه. من این وسط شرمنده و پشیمانم!

تقریباً هر کسی که این چند وقت اخیر پیگیرم شده بود و تعداد بوق‌هاش بالای صفر بود رو پی گرفتم. فکر کنم از این به بعد جریان بوق‌هایی که برام میاد یه جونی بگیره 😀

@fiorentina
هر دوش قانونیه. می‌تونه پولی باشه، ولی اگه یه نفر اون رو برداشت و رایگان هم منتشرش کرد، کار خلافی نکرده.

اتفاقاً من از این روش خیلی خوشم میاد: این که آدم نرم‌افزار آزادش رو پولی منتشر کنه. در عمل آدم‌های زیادی پول می‌دن (در خارج که دسترسی به پرداخت هست البته) چون گرفتن از گوگل‌پلی براشون راحت‌تره، و این جوری برای برنامه‌نویس کلی تشویق مالی و روحی داره 😃. کسی هم اگه نخواست یا نتونست پول بده می‌ره نسخهٔ رایگانش رو پیدا می‌کنه.

نمایش
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون