نوشته‌های ثابت

پرنده ای پنداشتمت و درونم برایت لانه ای ساختم...

:)

نوشته‌های ثابت

می‌گن هر کی سرش گرم باشه و حالش خوش، کم‌تر توی محیط مجازی سر و کله‌اش پیدا می‌شه ولی بدانید و آگاه باشید که اگر من از مجازی رفتم دلیلش دلِ خوش نبوده بل‌که بریدن از همه چیز بوده طوری که حتی محیط مجازی که همیشه برام جذّابت داشته دیگه لذّتی بهم نمی‌داده... :)

نوشته‌های ثابت

خنده هیستریکی می‌گیرم که می‌بینم عاشق شدی! به شادی!!!!! :)))))))))))))))))))))))))
حرف زیاده واسه گفتن ولی حسم نسبت به این موقعیت، همون حس از بعد آبان ۹۸ه و اون حرکات و حرفات. این وسط اول از همه از دست خودم ناراحتم بعد مادرم و بعدش داییم. خودم که مشخصه: چون نتونستم لاشی باشم، مادرم: چون هنوز باهات در ارتباطه و نمی‌دونم چطور مادریه که با کسی در ارتباطه که روح و روان و احساسات و قلب بچه‌اش رو شکسته، از داییمم: که اگر روشنم نمی‌کرد حداقل در جهل مرکب خودم خوش بودم و این‌قدر اذیّت نمی‌شدم :)

نوشته‌های ثابت

من از این رژیم فشل نالایق آخوندی ناراضی ام.

نوشته‌های ثابت

کار با چوب رو باید یاد بگیرم. حس می‌کنم تفریح خوبی خواهد بود...

احتمالا اسم زبان Swahili که توی تانزانیا و سه کشور آفریقایی دیگه صحبت می‌شه رو شنیدید. فکر کنم توی ایران هم چندتا دانشگاه لیسانسش رو ارائه میدن.

امروز فهمیدم که این زبان اسمش روشه. زبان سواحلی. زبانی که توی سواحل آفریقا صحبت می‌شه.

برای اولین بار یکی از این مالنده‌های حکومتی رو بلاک کردم! باشد که رستگار شود!

چطوریه که موبایلم نت داره ولی با همون به هات اسپات وصل نمی‌شم؟!

وقتی با فایرفاکس ویندوز ویدیو آنلاین می‌بینم، صفحه به شدت میلرزه و باید ری‌استارتش کنم تا دوباره درست بشه ولی با بریو چنین مشکلی ندارم! :/

Dust Clouds of the Pacman Nebula

Image Credit & Copyright: Douglas J. Struble (Future World Media)

apod.nasa.gov/apod/ap220810.ht #APOD

I listened a couple of times to Iranian composer Aftab Darvishi's new album A Thousand Butterflies to be sure I wanted to get it, and now it's part of my collection! 😍 aftabdarvishi.bandcamp.com/ #NowPlaying

نمایش قدیمی‌تر
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون