پیگیری

بنظرم ریپلای‌ها نباید بیاد توو تایم‌لاین

@samanbehzadi
اگه می‌شد مثلا یه پریویو از توت اصلی بالای اون ریپلای نشون داده می‌شد عالی بود.

@Maahaan
یعنی شبیه وقتی که روی بوق کلیک می‌کنی و کل گفتگو رو به ترتیب می‌بینی؟ پیشنهاد جالبیه. پیشنهاد می‌کنم تو گیت‌هاب ماستدون این ویژگی رو پیشنهاد بدی. ممکنه بقیه هم خوششون بیاد و توسعه‌دهنده‌ها انجامش بدن. برای این کار اگه راهنمایی خواستی همین جا بپرس.
@samanbehzadi

@masoud
من فنی وارد نیستم. تصور کن اگه یه پیش نمایش از توتی که دارن بهش جواب میدن رو بالای همون توت ببینی. این‌طوری می‌تونی بفهمی کی در جواب چی داره نظر میده.
@samanbehzadi

@Maahaan
بله متوجهم چی می‌گی. برو تو این فهرست بگرد
github.com/tootsuite/mastodon/
و ببین کسی تا حالا چنین پیشنهادی داده یا نه. اگه داده بود، گفتگوها رو بخون و ببین به چه نتیجه‌ای رسیده. (یادت باشه موارد Closed رو هم ببینی).

اگر کسی همچین پیشنهادی نداده بود، خودت به عنوان یه issue تازه بنویسش. هر چه قدر خلاصه‌تر و واضح‌تر بنویسی بهتره. حتی اگه بتونی یه عکسی از پیشنهادت درست کنی و بگذاری، احتمالاً بهتر منظورت رو می‌فهمن و زودتر پاسخ میدن.

@Maahaan
برای این کارهایی که این بالا نوشتم نیازی به هیچ دانش برنامه‌نویسی‌ای نداری. ولی باید آماده باشی که اگر کسی ابهامی داشت یا روی پیشنهادت یه بهبود جزئی دیگه‌ای پیشنهاد کرد، بهش پاسخ بدی و بحث رو به همون سمتی هدایت کنی که منظورته.

@samanbehzadi
تو محیط وب، روی چرخ‌دندهٔ بالای ستون «خانه» کلیک کن تا گزینهٔ برداشتن پاسخ‌ها رو ببینی.

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون