یک ساعت ورزش هیت، بشور ببرِ امروز...

امروز با خانم توی اداره مهاجرت به اندازه ده دقیقه اول دیدارمون آلمانی حرف زدم، تا جائی که قضیه پیچیده شد و بهش گفتم میشه این سوالو به انگلیسی بپرسم؟ رفتارش یهو خیلی عوض شد، گفت اگه کامل نمی‌تونی حرف بزنی چرا مترجم نیاوردی! ما اینجا تو این اداره فقط آلمانی حرف می‌زنیم! بعد تا لحظه رفتن از اتاق هم از هر فرصتی برای رنده کردن من استفاده کرد. انقدر تغییر مودش برام غیرقابل درک و عصبانی کننده‌اس. یوقتا که مصلحت و بار زبانی اجازه نمی‌ده تو لحظه از حقم دفاع کنم تا مدتها له می‌مونم.

آخ جون! از امروز این‌جا غر می‌زنم 😋 ولی الان که غر ندارم، یک سورس خوب برای جایگزینی گوشت معرفی کنم. وگان بریسکت از صفحه این آقا دقیقا مزه گوشت رو می‌ده. پایه اصلی این ترکیب، جک فروت و سایتان هست. برای مزه‌دار کردن شما ادویه و سس لازم دارین.
avantgardevegan.com/recipes/ve

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون