پیگیری

حالا امکان ویرایش نوشته بعد از ارسال هیچ! حداقل این امکان رو ایجاد کنید که نویسنده بتونه محرمانگی نوشته‌اش رو بعد از ارسال، بدون پاک‌کردن و بازنویسی تغییر بده! :)

مثلا یه چیزی می‌نویسی با دسترسی برای دنبال‌کننده‌ها، بعد می‌بینی عمومی باشه بهتره. حذف و بازنویسی کنی، در ادامه‌اش نظر داده شده که هرچند مستقلاً باقی بمونن، زیر نوشته جدید نمیان. یا یه چیزی می‌نویسی بعد می‌بینی ضایع شد، به اشتباه عمومی فرستادی! :)

مثلا توی فیس‌بوک اگر من دسترسی به پستی که عمومیه رو تغییر بدم تا فقط خودم ببینم، نظردهنده‌ها هم دیگه نوشته‌های خودشون رو نمی‌بینن و امکان ویرایش یا حذفش رو از دست می‌دن، در حالی‌که اون نظر پاک نشده. در واقع نظرهاشون در اختیار من صاحب پست قرار می‌گیره. این‌جا که نظرهای زیر یک نوشته مستقل‌اند، و نظردهنده به دلخواه محرمانگی نوشته خودش رو تعیین می‌کنه که نباید مشکلی باشه. هست؟!

برای شرکت در گفتگو وارد حساب خود شوید
پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون