جنوبیـاش... 

...می‌دونن چی می‌گم! 😉

یه خیابون تو بخش قدیمی شهر هست که تو بعضی از این سایتای زیباترین خیابان‌های جهان هم ازش نام می‌برن! یه خیابون باریک و سنگ‌فرش که بیشتر سال ویژگی خاصی نداره. منتهی دو طرف خیابون درخت گیلاسه که بهار شکوفه می‌دن و یه سقف از شکوفه‌های صورتی سرتاسر خیابون رو می‌پوشونه! شکوفه‌ها دو سه هفته‌ای هستن اما اوجش یک هفته ده روزه. هر سال هم چند هزار نفر از جاهای مختلف میان این خیابون رو ببینن.

(عکس روز روچند سال پیش زمانی که شکوفه‌ها دیگه داشتن می‌ریختن گرفتم.عکس شب رو متاسفانه نمی‌دونم عکاسش کیه.)

ادامه👇

سوال: پنجره‌ات این باشه، اینترنتت هم به راه، اصلا چرا بخوای بری بیرون؟

جواب: نون ندارم، می‌فهمی؟!!

جهان بیمار و رنجور است
دو روزی را که بر بالین این بیمار باید زیست
!* 😠

۱۲,۳۲۷

------------------------------
*فریدون مشیری، با جرح و تعدیل!

یه لباس رسمی مردونه دیدم، آنچنان برازنده که دامنم از دست بشد...

موسیقی متن: شیدا شدم شیدا شدم ... 💘

از همون اتوبوس‌های معمولی «شرکت واحد!»ه. به جای مسیر اتوبوس، نوشته عروسی* و جای شماره‌ی خط هم علامت دو تا حلقه‌ی درهم گذاشته. 😄
ندیده بودم تا حالا.

* Hochzeit

سایه‌ی موسسه روی مزرعه

هشتگ-رونوشت-به-مسعود-!
هشتگ-رونوشت-به-سحر-!
😉

یک:
از جلوی موسسه ماکس‌پلانک رد می‌شدم،‌ این چیدمان رو دیدم رو زمین. گفتم لابد بچه‌ها این‌جا بازی می‌کردن، بعد دیدم سی چهل تا شاخه‌ گل دست بچه چه می‌کنه. یه نگاه به طرح، یه نگاه به موسسه، گفتم این همون سیاهچالهه‌ست انگار!

یادم اومد جمعه رفته بودم تو ساختمون دنبال یه نفر، یکی از طبقه‌ها شلوغ بود. دو تا از پروفسورها که توی پروژه تصویربرداری از سیاهچاله بودن پیروزمندانه از بروکسل برگشته بودن و حسابی جشن بود دور و برشون. حتما گل‌ها برای این مناسب بوده و یکی خوش‌سلیقگی کرده این جور چیده دم در.

پرسادون

با دوستان خود گفتگو کنید و دوستان تازه پیدا کنید. عکس، ویدیو، و نوشته‌های خود را به اشتراک بگذارید. پرسادون یکی از سرورهای شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستودون است و می‌خواهد محیطی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. تا وقتی که به سیاست‌های کاربری و شرایط خدمات پرسادون احترام می‌گذارید، از بودن کنار شما در پرسادون خوشحال خواهیم شد.

راهنمای کاربری ماستودون در ویکی‌کتاب

دربارهٔ پرسادون