با کلیک روی دکمهٔ عضو شدن، شما قوانین این سرور و شرایط استفادهٔ ما را می‌پذیرید.

یا
ورود
پرسادون

پرسادون ماستدون، میزبانی‌شده روی persadon.com

پرسادون یکی از صدها سایتی است که در شبکهٔ اجتماعی بزرگ ماستدون با هم ارتباط دارند. نام پرسادون ترکیبی از واژه‌های پرشین و ماستدون است. پرسادون می‌خواهد یک شبکهٔ اجتماعی ایمن و پایدار برای کاربران فارسی‌زبان باشد. با وجود این که محیط پیش‌فرض پرسادون فارسی است، کاربران این سایت همچنان می‌توانند با همهٔ کاربران این شبکهٔ اجتماعی در سرورهایی غیر از پرسادون و با زبان‌هایی جز فارسی نیز ارتباط داشته باشند. حتی می‌توانید زبان پرسادون را روی هر زبان دیگری که خودتان دوست دارید نیز تنظیم کنید.

اگر می‌خواهید بیشتر با ماستدون آشنا شوید، راهنمای کاربری ماستدون را در ویکی‌کتاب بخوانید.

دارای 118 کاربر
که در کنار هم 6٬632 چیز نوشته‌اند

ماستدون چیست؟

ماستدون (Mastodon) یک شبکهٔ اجتماعی است که بر اساس پروتکل‌های آزاد وب و نرم‌افزارهای آزاد و کدباز ساخته شده است. این شبکه مانند ایمیل غیرمتمرکز است.

برای گفتگوهای واقعی
با ۵۰۰ نویسه برای هر نوشته و با پشتیبانی از هشدارهای موردی برای نوشته‌ها و تصاویر، می‌توانید خود را همان گونه که می‌خواهید ابراز کنید.
شما یک انسان هستید، نه یک محصول
ماستدون یک شبکهٔ تجاری نیست. بدون تبلیغات، بدون داده‌کاوی، بدون حصارکشی. هیچ قدرت مرکزی‌ای وجود ندارد.
همیشه در دسترس
اپ‌های متنوع برای iOS، اندروید، و سیستم‌های دیگر به خاطر وجود یک اکوسیستم API دوستانه برای برنامه‌نویسان. از همه جا با دوستان خود ارتباط داشته باشید.
رویکردی انسانی‌تر
با آموختن از کاستی‌های شبکه‌های دیگر، ماستدون می‌خواهد به کمک انتخاب‌های اخلاقی‌تر در طراحی خودش با آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی مبارزه کند.